Studio detailingu i myjnia samochodowa

MYJNIA RĘCZNA

I SAMOOBSŁUGOWA

STUDIO DETAILINGU

fireball poland logo ssr logo    

Prace w naszym studio są wykonywane w sterylnym pomieszczeniu przeznaczonym tylko do autodetailingu.

Jesteśmy akredytowanym i jedynym w Bydgoszczy studiem, w którym aplikujemy powłoki ceramiczne Fireball.

Posiadamy również certyfikat eksperta SSR (Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania).

Rozwijamy się dla Was! Wprowadzamy nową usługę. Wyciąganie wgnieceń bez konieczności lakierowania metodą PDR. Używamy sprzętu najwyższej klasy firmy UltraDent!

Usuwamy ubytki powstałe na skutek: gradobicia, aktów wandalizmu, szkód parkingowych i transportowych.

Obecnie posiadamy dwa stanowiska jednak docelowo będzie ich sześć. Listę wykonywanych przez nas usług możesz zobaczyć poniżej:

Jesteśmy profesjonalnym studiem zlokalizowanym w mieście Bydgoszcz, oferującym wysokiej jakości usługi w dziedzinie auto detailingu oraz kompleksowego czyszczenia wnętrza pojazdu, silnika i karoserii. Posiadamy bogate doświadczenie i cały czas się rozwijamy – mamy w planach otwarcie nowych stanowisk. Od początku zapewniamy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

Jeżeli chodzi o auto detailing Bydgoszcz jest miastem, w którym zyskaliśmy pozycję lidera. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, którzy pracują na nowoczesnych maszynach. Auto spa w naszym wykonaniu daje Ci gwarancję, że nawet kilkuletni samochód będzie prezentował się znakomicie. Przekonało się o tym wielu mieszkańców miasta Bydgoszcz, którzy wystawili nam dobre opinie i wielokrotnie korzystali z dostępnej oferty.

Proces auto detailingu obejmuje usuwanie rys oraz odprysków z zastosowaniem innowacyjnej technologii SSR, renowację i odświeżanie lakieru, czyszczenie wnętrza wraz z impregnacją oraz usunięciem nieprzyjemnych zapachów, zabezpieczanie felg, a także kompleksową ochronę karoserii przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Ponadto czyścimy i zabezpieczamy dachy Cabrio, a także polerujemy reflektory. W naszej pracy korzystamy z markowych środków, gwarantujących uzyskanie zadowalającego efektu w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy Twoje auto zostało uszkodzone w wyniku działania pogody, podczas stłuczki, czy w jakikolwiek inny sposób, po wizycie u nas będzie wyglądało, jakby dopiero wyjechało z salonu.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszej stronie internetowej, w której prezentujemy dotychczasowe realizacje. Są one dokładnie opisane, dzięki czemu możesz przekonać się, jak wyglądają efekty prowadzonych prac. Wszystkie usługi wykonujemy w sterylnym, specjalnie przygotowanym pomieszczeniu.

W codziennym utrzymaniu samochodu w czystości z pewnością pomoże nasza nowoczesna myjnia samochodowa. Jeżeli mieszkasz w mieście Bydgoszcz, możesz skorzystać zarówno z myjni ręcznej, jak i bezdotykowej. Zajmujemy się myciem oraz konserwacją karoserii, woskujemy ręcznie, pierzemy tapicerkę, odkurzamy całe wnętrze, włączając w to wszystkie plastikowe części. Możemy też dokładnie umyć silnik Twojego samochodu.

Myjnia bezdotykowa pozwoli każdemu kierowcy samodzielnie zadbać o swoje auto przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Polecamy to rozwiązanie osobom, którym zależy na czasie. Pozwala ono szybko i skutecznie wypłukać wszelkie zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych miejsc za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Technologia ta eliminuje ryzyko mechanicznego uszkodzenia lakieru. Dodatkowo woda jest zmiękczona i podgrzana, co w połączeniu ze specjalnym proszkiem umożliwia osiągnięcie efektu idealnej czystości karoserii.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem świadczonych przez nasze studio usług. W razie jakichkolwiek pytań związanych z ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Udzielimy szczegółowych informacji, a nasi specjaliści z przyjemnością zadbają o Twój samochód.

BMW 540i

Porsche Cayenne Turbo

Tydzień z Porsche

Mercedes V-klasa

Skoda Fabia

Audi A6

Mercedes S63 AMG

ZOBACZ WIĘCEJ

MYJNIA RĘCZNA

Zapewniamy rzetelną obsługę w oparciu o najwyższej jakości sprzęt oraz środki do mycia i pielęgnacji samochodów.

W naszej ofercie znajduje się mycie i konserwacja karoserii, ręczne woskowanie, pranie tapicerki samochodowej, odkurzanie, czyszczenie i renowacja części plastikowych wewnątrz, czyszczenie, impregnacja tapicerki skórzanej oraz mycie silnika.

MYJNIA BEZDOTYKOWA

Zaletą mycia bezdotykowego jest wypłukiwanie pod wysokim ciśnieniem zanieczyszczeń z wszelkich zakamarków, listew, szczelin, załamań i powierzchni trudno dostępnych.

Mycie bezdotykowe pozwala na mycie samochodu bez ryzyka mechanicznych uszkodzeń lakieru poprzez wyeliminowanie szczotek i zastąpienie ich nowoczesną technologią.

Wykorzystanie podgrzanej i zmiękczonej wody pod wysokim ciśnieniem oraz specjalnego proszku umożliwia uzyskanie doskonałej czystości i utrzymanie karoserii samochodu w znakomitym stanie.

CENNIK

1

MAŁE: np. SMART, Fiat 126p, Seicento itp.

bez wosku: 30 pln
z woskiem: 35 pln
komplet: 80 pln
UWAGA! Doplata za sierść od 25 zl.
2

ŚREDNIE: np. VW UP, Ford Focus, Opel Astra

bez wosku: 35 pln
z woskiem: 40 pln
komplet: 85 pln
UWAGA! Doplata za sierść od 25 zl.
3

DUŻE: np. Bmw 7, Mercedes S-klasa, Audi Q7

bez wosku: 40 pln
z woskiem: 45 pln
komplet: 90 pln
UWAGA! Doplata za sierść od 25 zl
4

samochody dostawcze

Z woskiem 50,00 pln
Komplety od 100,00 pln

autodetailing

Odświezenie i renowacja lakieru samochodowego

Konserwacja karoserii powłoką ceramiczną Fireball

Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania metodą SSR

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną Fireball Talon

Czyszczenie i impregnacja dachu Cabrio

Polerowanie reflektorów i lamp samochodowych

Czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych

KONTAKT


MYJ-CAR

ul. Bielicka 76A
85-135 Bydgoszcz


e-mail

slaws1170@wp.pl


telefon

myjnia: 52 373 71 67
studio detailingu: 503 745 747