Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania metodą SSR

Proponujemy Państwu najwyższej jakości kompleksowe usługi usuwania rys z lakieru samochodowego w Bydgoszczy. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, których praca wspierana jest nowoczesnymi urządzeniami i preparatami renomowanych marek. Jako jedyni w Bydgoszczy posiadamy certyfikat eksperta SSR (Sprayless Scratch Repair), czyli technologii usuwania rys bez lakierowania. Jesteśmy w stanie zlikwidować wszelkie małe oraz średnie uszkodzenia spowodowane wpływem środowiska zewnętrznego, szkodami drogowymi i innymi wypadkami.

Dzięki naszym usługom samochód będzie wyglądał jak nowy, a jego karoseria zostanie doskonale zabezpieczona na wiele miesięcy. Zastosowanie powłok ceramicznych Fireball pozwala ponadto na wydobycie głębi koloru oraz nadanie gładkości. SSR wykonuje się w kilku podstawowych krokach – najpierw należy dokładnie oczyścić powierzchnię, następnie nakładany jest odpowiedni kolor, po czym następuje polerowanie z pomocą aktywatora, a na końcu całość zostaje wytarta mikrofibrą. Cały proces trwa wyjątkowo krótko, a rezultat końcowy z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszelkie zadrapania czy rysy są praktycznie niewidoczne. Jest to także metoda atrakcyjna, jeśli chodzi o koszty, ponieważ nie wymaga lakierowania, a ponadto całkowicie bezpieczna. Można ją stosować w przypadku niemal wszystkich dostępnych na rynku kolorów.

Serdecznie zapraszamy do naszego studia w Bydgoszczy na skuteczne usuwanie rys z lakieru samochodowego. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej usłudze Twój samochód znów będzie wyglądał doskonale.