Myjnia bezdotykowa MYJ CAR

Myjnia samochodowa MYJ-CAR

Poszukujesz dobrej, sprawdzonej myjni bezdotykowej na terenie Bydgoszczy? Nie mogłeś trafić lepiej.

MYJ-CAR to miejsce, w którym umyjesz swoje auto na błysk przy użyciu prostych, a jednocześnie wysoce skutecznych rozwiązań. My udostępniamy Ci możliwie najlepsze środki, sam zdecydujesz, ile czasu poświęcisz pojazdowi.

Jak wiadomo, mycie bezdotykowe to świetne i tanie rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu. Największą jego zaletą jest wypłukiwanie pod wysokim ciśnieniem zanieczyszczeń z wszelkich zakamarków, listew, szczelin, załamań i powierzchni trudno dostępnych - bez wysiłku, szybko i efektywnie.

Cykl mycia jest krótki, zaś sam proces – bardzo skuteczny, jednak wyłącznie w przypadku, kiedy wybierze się myjnię oferującą najlepsze chemiczne środki czyszczące oraz wysokiej jakości sprzęt renomowanego producenta. U nas możesz liczyć na jedno i drugie.

Myjnia samochodowa MYJ-CAR to efektywność, bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny. Szybko, bez użycia szczotek umyjesz u nas auto na błysk, bez ryzyka uszkodzenia lakieru, zaś sam efekt będzie porównywalny jak w przypadku mycia ręcznego.Najważniejsze zalety myjni bezdotykowych

Jeśli chodzi o Bydgoszcz, myjnia samoobsługowa stanowi rozwiązanie nieustannie zyskujące na popularności. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest bez wątpienia fakt, iż jest to jedna z najtańszych, dostępnych na rynku możliwości na przywrócenie swojemu autu schludnego wyglądu.

Zdecydowanie jednak nie jest to jedyny powód, dla którego bydgoscy kierowcy tak bardzo upodobali sobie właśnie ten sposób dbania o higienę karoserii swoich samochodów. Oprócz bowiem niskiej (oscylującej w okolicach kilkunastu złotych) ceny takiej usługi, bezdotykowe mycie samoobsługowe cechuje się ponadto:Kluczowe atuty naszej myjni samoobsługowej

Pominąwszy, wszystkie wspomniane wcześniej, standardowe cechy myjni bezdotykowych, samoobsługową placówkę MYJ-CAR wyróżniają na tle konkurencyjnych punktów tego rodzaju przede wszystkim doskonale dobrane autokosmetyki, gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa oraz długotrwałe efekty czyszczenia.

Ponadto każde z oferowanych przez nas stanowisk myjących posiada przejrzystą, kompletną instrukcję obsługi oraz precyzyjne opisy wszystkich znajdujących się na urządzeniach przycisków, dzięki czemu wysiłek i czas potrzebne do wyczyszczenia Państwa samochodu zredukowane zostały w maksymalnym możliwym stopniu

W kwestii takiej, jak profesjonalna myjnia bezdotykowa, Bydgoszcz jest miastem, którego mieszkańcy wielokrotnie mieli okazję docenić szybkość, prostotę, wydajność i efektowność, z jaką wiąże się korzystanie z naszego samoobsługowego punktu czyszczenia samochodów.

Jeżeli zatem nadwozie Państwa auta wymaga mniejszego lub większego odświeżenia, serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej placówki, mieszczącej się przy ul. Bielickiej 76A w Bydgoszczy.

autodetailing

Odświezenie i renowacja lakieru samochodowego

Konserwacja karoserii powłoką ceramiczną Fireball

Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania metodą SSR

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną Fireball Talon

Czyszczenie i impregnacja dachu Cabrio

Polerowanie reflektorów i lamp samochodowych

Czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych

KONTAKT


MYJ-CAR

ul. Bielicka 76A
85-135 Bydgoszcz


e-mail

slaws1170@wp.pl


telefon

myjnia: 52 373 71 67
studio detailingu: 503 745 747