Ręczna myjnia samochodowa MYJ CAR

Auto myjnia MYJ-CAR

Dobra myjnia ręczna w Bydgoszczy? Nie musisz dalej szukać, w naszej myjni samochodowej zapewniamy profesjonalną obsługę w oparciu o najlepsze środki czystości oraz sprzęt wiodących producentów. Jednak sprzęt i środki czystości to tylko narzędzia. Liczy się dokładność i rzetelne podejście do Klienta. Traktujemy każdy samochód jak nasz własny – z uwagą i pełnym zaangażowaniem. Poświęcamy każdemu pojazdowi tyle czasu, ile wymaga. Zwracamy uwagę na każdy najdrobniejszy element, by oddać Ci auto lśniące czystością.

W zakres naszych usług wchodzą:Ile czasu trwa ręczne mycie samochodu?

Czas potrzebny na ręczne wymycie auta zamyka się zwykle w godzinie, jednak faktyczny moment zakończenia naszej pracy uzależniony jest w największej mierze od skali zabrudzenia pojazdu oraz od konkretnego pakietu czyszczenia, na który zdecyduje się klient.

Najkrótszym i jednocześnie najtańszym wariantem jest mycie i woskowanie samej karoserii, na które potrzebujemy zwykle do 30 minut. Kolejne pół godziny potrzebne nam będzie na odkurzenie i wymycie samochodu od wewnątrz. Jeśli natomiast życzą sobie Państwo dodatkowo pranie tapicerki, należy nastawić się na łączny czas mycia wynoszący ok. dwóch godzin. W takim przypadku należy również odczekać, aż wilgotny materiał wyschnie, co zajmuje zwykle do godziny - przy zastosowaniu ciepłego nawiewu - lub do 4 godzin, bez zewnętrznej ingerencji w ów proces.Ręczna myjnia samochodowa MYJ-CAR – dlaczego warto z nami współpracować?

Do najważniejszych zalet współpracy z naszą ręczną myjnią samochodową zaliczyć należy przede wszystkim sprawdzone i w pełni profesjonalne techniki pracy oraz wysokiej jakości kosmetyki, stosowane przez nasz personel. Na przestrzeni wielu lat funkcjonowania na rynku, nauczyliśmy się bowiem, że kwestią najważniejszą dla sukcesu firmy tego rodzaju jest długotrwałe zadowolenie klienta z całości usługi, nie zaś tylko z jej niskiej ceny i widocznych na pierwszy rzut oka efektów.

Aby zmaksymalizować zatem Państwa satysfakcję z wizyty w punkcie MYJ-CAR, stosujemy wyłącznie osobiście przez nas testowane środki higieny samochodowej, pochodzące od producentów cieszących się powszechnym zaufaniem. Wszelkie wykorzystywane przez nas autokosmetyki posiadają ponadto stosowną certyfikację, potwierdzającą ich wysokojakościowe właściwości oraz bezpieczeństwo w kontekście zarówno zdrowia użytkowników pojazdu, jak i kondycji czyszczonych za ich pośrednictwem materiałów.Spośród pozostałych atutów naszej ręcznej myjni samochodowej wymienić można także:Jeśli poszukują Państwo zakładu doświadczonego i nastawionego przede wszystkim na satysfakcję klienta, serdecznie zapraszamy do współpracy,

MYJ-CAR - profesjonalna, bydgoska ręczna myjnia samochodowa

autodetailing

Odświezenie i renowacja lakieru samochodowego

Konserwacja karoserii powłoką ceramiczną Fireball

Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania metodą SSR

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną Fireball Talon

Czyszczenie i impregnacja dachu Cabrio

Polerowanie reflektorów i lamp samochodowych

Czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych

KONTAKT


MYJ-CAR

ul. Bielicka 76A
85-135 Bydgoszcz


e-mail

slaws1170@wp.pl


telefon

myjnia: 52 373 71 67
studio detailingu: 503 745 747