Odświeżenie i renowacja lakieru samochodowego

Regeneracja lakieru samochodowego

Zajmujemy się skutecznym odświeżaniem oraz regeneracją lakieru w Twoim aucie. W tym celu korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Naszą specjalność stanowi regeneracja lakieru samochodowego Bydgoszcz jest miastem, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję jako firma świadcząca usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Wielu naszych klientów to właściciele aut klasy premium. Oferujemy wieloetapową korekcję lakieru i likwidujemy ubytki powstałe w wyniku działania warunków atmosferycznych, aktów wandalizmu oraz szkód parkingowych i transportowych. Pozbywamy się także tzw. swirli i hologramów powstałych w wyniku niewłaściwego mycia czy lakierowania. Wykorzystujemy technologię SSR (posiadamy certyfikat eksperta), możemy więc zagwarantować usuwanie rys bez lakierowania. Wszystkie usługi wykonujemy terminowo i w krótkim czasie przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

Woskowanie samochodu

Zabezpieczamy lakier, stosując woskowanie samochodu Bydgoszcz to miasto, w którym jesteśmy jedynym studiem posiadającym akredytację, jeśli chodzi o aplikowanie ceramicznych powłok Fireball. Zapewniają one nie tylko doskonałą ochronę, ale także nadają autu niepowtarzalny, stylowy wygląd. Dzięki temu jesteśmy w stanie przywrócić głębię koloru w sposób trwały i całkowicie bezpieczny.

Polerowanie lakieru

Zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób promienie UV, kurz, brud, sól na drogach i inne czynniki negatywnie wpływają na wygląd Twojego samochodu. Dlatego oferujemy efektywne polerowanie lakieru Bydgoszcz jest miastem, gdzie wykonujemy wszystkie nasze usługi. Wykorzystujemy najlepsze maszyny polerskie renomowanych marek oraz pasty, dzięki którym za każdym razem uzyskujemy zadowalający i trwały efekt. Polerowanie polecamy także właścicielom nowych samochodów. Dzięki tej usłudze karoseria przez kilka miesięcy nie będzie wymagała żadnych innych zabiegów kosmetycznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znajdującą się na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania dla Twojego samochodu.