Auto Detailing

Wyobraź sobie, że oddajesz swój samochód na jakiś czas, po czym otrzymujesz go w stanie, jakby dopiero co wyjechał z salonu... Nie musisz sobie tego wyobrażać, wystarczy, że skorzystasz z usług naszej myjni samochodowej w Bydgoszczy! Wykonujemy profesjonalny auto detailing. Wyczyścimy pojazd od A do Z, wewnątrz i na zewnątrz.

Czym jest auto detailing?

Jest to proces, wskutek którego samochód zyskuje idealny stan wizualny, zbliżony do fabrycznego. Polega na usunięciu nie tylko zanieczyszczeń, ale również rys na lakierze, a także zabezpieczeniu powłoki auta specjalistycznymi środkami, które chronią przed wpływem czynników zewnętrznych.

Wnętrze

Usługa obejmuje pranie i impregnację tapicerki samochodowej, renowację i pielęgnację skóry, ochronę dywaników, czyszczenie kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych. Używamy wysokiej jakości preparatów oraz profesjonalnych urządzeń.

Na zewnątrz

Jesteśmy w stanie zapewnić czyszczenie, polerowanie i konserwację powłoki lakierniczej, kół oraz pozostałych elementów. Poświęcamy karoserii dużo czasu, by nie tylko dokładnie ją oczyścić, pozbyć się osadów i zarysowań, ale również zapewnić maksymalną ochronę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak opady czy sól drogowa.

Dysponujemy sterylnym pomieszczeniem przeznaczonym do auto detailingu. Jesteśmy akredytowanym i jedynym w Bydgoszczy studiem, w którym aplikuje się powłoki ceramiczne Fireball. Posiadamy również certyfikat eksperta SSR obejmujący usuwanie tys i odprysków bez lakierowania.

Oddamy pojazd w stanie salonowym, idealnie lśniący, błyszczący, z maksymalnie czystym, pachnącym wnętrzem.

autodetailing

Odświezenie i renowacja lakieru samochodowego

Konserwacja karoserii powłoką ceramiczną Fireball

Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania metodą SSR

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną Fireball Talon

Czyszczenie i impregnacja dachu Cabrio

Polerowanie reflektorów i lamp samochodowych

Czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych

KONTAKT


MYJ-CAR

ul. Bielicka 76A
85-135 Bydgoszcz


e-mail

slaws1170@wp.pl


telefon

myjnia: 52 373 71 67
studio detailingu: 503 745 747