Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną Fireball Talon

Felgi są wystawione na działanie wielu czynników wpływających niekorzystnie na ich wygląd oraz strukturę. Bez dodatkowego zabezpieczenia mogą bardzo szybko niszczeć, a to zazwyczaj kończy się wymianą felg na zupełnie nowe. Koszt zakupu fabrycznego sprzętu jest nieporównywalnie większy od zastosowania profesjonalnej warstwy ochronnej.

W naszym studiu konserwacja samochodów w Bydgoszczy odbywa się za pomocą nakładania powłoki ceramicznej Fireball Talon. Jest to preparat opracowany przy użyciu innowacyjnej nanotechnologii. Dzięki niemu lakier staje się odporny nawet na mikrozarysowania, chemikalia, promienie UV, czynniki atmosferyczne, a ponadto zyskuje możliwość samooczyszczania się oraz odprowadzania wody. Uzyskuje również odpowiednią gładkość i połysk.

Większa wytrzymałość felg oraz doskonały wygląd utrzymujący się przez wiele miesięcy to korzyści, które przynosi prawidłowo wykonana konserwacja samochodów Bydgoszcz jest miejscem, gdzie znajduje się nasze studio autodetailingu, przy ul. Bielickiej 76A. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za wykonane usługi oraz kompleksowe podejście do każdego samochodu. Korzystamy ze sprzętów i środków ochronnych dostarczanych wyłącznie przez zaufanych producentów światowej renomy, takich jak Fireball Talon.

Zapewniamy profesjonalną i szczegółową konserwację samochodów w Bydgoszczy, wykonywaną w sterylnym pomieszczeniu przeznaczonym do autodetailingu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a także kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące konserwacji.