Mycie ręczne czy bezdotykowe?

Oto jest pytanie...

Czas to pieniądz, a w dzisiejszej rzeczywistości, czas to nawet więcej niż pieniądz. Dlatego coraz więcej czynności powierzamy automatom, bo szybciej, taniej, a czasem nawet lepiej. A jak to jest w kwestii myjni samochodowych? Ręczna, bezdotykowa – którą wybrać? Każda ma swoje zalety i wady, którym należałoby się bliżej przyjrzeć. W tym wpisie skupimy się na myjniach automatycznych, a mówiąc ściślej – samoobsługowych.

Myjnie samoobsługowe cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Czy może istnieć lepsze rozwiązanie, jeśli stan czystości naszego auta pozostawia wiele do życzenia, a my nie mamy ani czasu, ani też sposobności, by oddać je do ręcznego mycia? Zapewne nie. Zsumujmy więc plusy i minusy samodzielnego mycia bezdotykowego.

Zalety myjni samoobsługowej

1. Szybka

Mycie auta w myjni samoobsługowej trwa zwykle od kilku do kilkunastu minut, w zależności od tego, jakie programy wybierzemy. Problemem mogą być zajęte stanowiska, jednak cykl mycia jest tak krótki, że kolejka szybko przesuwa się do przodu.

2. Dostępna

W ostatnich latach myjnie samoobsługowe wyrosły jak grzyby po deszczu. Można je znaleźć przy popularnych punktach usługowych, stacjach benzynowych, supermarketach, a także na popularnych trasach.

3. Wygodna

Nie musimy się umawiać, niczego ustalać. Po prostu – wjeżdżamy, wrzucamy monety, myjemy, wyjeżdżamy. Mamy czytelną instrukcję, wszystkie kroki są dokładnie opisane. Poza tym sami wybieramy programy, z jakich skorzystamy.

4. Tania

Za kilkanaście złotych możemy całkiem nieźle wymyć auto, i to z woskowaniem.

Wady myjni samoobsługowej

Mówiąc o wadach mycia automatycznego, należałoby zwrócić uwagę na fakt, że nie zawsze będziemy w stanie pozbyć się zastałego w zakamarkach brudu. Myjnia samoobsługowa to świetna sprawa, pod warunkiem, że nie stanowi jedynej formy dbania o nadwozie. Od czasu do czasu warto poświęcić autu nieco więcej uwagi i skorzystać z usługi mycia ręcznego.

autodetailing

Odświezenie i renowacja lakieru samochodowego

Konserwacja karoserii powłoką ceramiczną Fireball

Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania metodą SSR

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną Fireball Talon

Czyszczenie i impregnacja dachu Cabrio

Polerowanie reflektorów i lamp samochodowych

Czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych

KONTAKT


MYJ-CAR

ul. Bielicka 76A
85-135 Bydgoszcz


e-mail

slaws1170@wp.pl


telefon

myjnia: 52 373 71 67
studio detailingu: 503 745 747