Auto detailing

i auto jak nowe

Jedni myją auto bardzo często, inni rzadziej. Jednak żadne mycie nie da takich efektów, jak profesjonalny detailing. Jeżeli chcielibyśmy osiągnąć naprawdę oszałamiający efekt, nadać pojazdowi świeżości i blasku, przywracając mu niemal wygląd fabryczny, a przy tym zwiększyć jego użytkowość, nie ma innej opcji - tylko auto detailing.

Czym jest auto detailing?

Mówiąc najprościej, auto detailing to kompleksowe czyszczenie, renowacja i konserwacja pojazdu z zewnątrz oraz w środku. Celem jest nie tylko umycie auta, ale również usunięcie wszelkich rys i zadrapań, utlenień oraz innych niedoskonałości, polerowanie i konserwacja karoserii, wyczyszczenie tapicerki, kokpitu i wszelkich elementów znajdujących się wewnątrz auta tak, że wygląda ono, jakby dopiero co wyjechało z salonu samochodowego.

Co dokładnie wchodzi w skład auto detailingu?

Zewnętrzny auto detailing obejmuje wyczerpujące mycie auta. Brud, błoto i wszelkie nieczystości są rozmiękczane i usuwane z powierzchni pojazdu. Następnie lakier zostaje umyty i wysuszony, by przejść do fazy polerowania. Pozostałe elementy zewnętrzne, takie jak okna, gumowe czy plastikowe części, są czyszczone i polerowane, by cały samochód lśnił czystością. Następnie powłoka lakiernicza jest konserwowana, w wyniku czego powstaje warstwa doskonale chroniąca przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych oraz przywieraniem brudu.

Detailing wnętrza auta polega na czyszczeniu, regeneracji i konserwacji powierzchni. Nie tylko tapicerka zostaje wyczyszczona, ale także wszelkie pozostałe elementy – podsufitka, kokpit itd. W efekcie we wnętrzu auta zostaje przywrócony stan fabryczny, a co najmniej bardzo do niego zbliżony.

Auto detailing warto powierzyć profesjonalistom korzystającym z nowoczesnych urządzeń oraz wysoce specjalistycznych preparatów. Najlepiej, jeśli studio detailingu posiada specjalne akredytacje, np. Fireball. Fireball to powłoki ceramiczne znane na całym świecie, doskonale zabezpieczające lakier przed mikrouszkodzeniami, posiadające właściwości odprowadzania wody oraz samooczyszczania. To coś więcej niż wosk. Preparaty tego typu tworzą dodatkową warstwę o wysokim stopniu twardości i połysku. Poza tym chronią nadwozie przed chemikaliami, promieniami UV oraz innymi szkodliwymi czynnikami.

autodetailing

Odświezenie i renowacja lakieru samochodowego

Konserwacja karoserii powłoką ceramiczną Fireball

Usuwanie rys i odprysków bez lakierowania metodą SSR

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną Fireball Talon

Czyszczenie i impregnacja dachu Cabrio

Polerowanie reflektorów i lamp samochodowych

Czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych

KONTAKT


MYJ-CAR

ul. Bielicka 76A
85-135 Bydgoszcz


e-mail

slaws1170@wp.pl


telefon

myjnia: 52 373 71 67
studio detailingu: 503 745 747